basicخوش آمدید
دانلود کتاب قدرت نوشته روندا برن
screenshot

دانلود کتاب قدرت نوشته روندا برن

 

تو شایسته ی داشتن یک زندگی شگفت انگیز هستی !

تو سزاوار داشتن همه ی چیزهایی هستی که دوست داری و یا آرزوی داشتنش را سال ها در سر پرورانده ای . کار تو باید فروزنده باشد و تو شایسته ی آنی که هر کاری که میخواهی را به انجام برسانی . تو شایسته ی آنی که با دوستان و خانواده ات ، رابطه ای آکنده از شادی و شادکامی داشته باشی . تو سزاوار تصاحب ثروت و پول فراوان برای ساختن یک زندگی کامل و شگفت انگیز هستی . تو شایسته ی آنی که رویاهایت همه ی آن ها را به واقعیت بدل کنی . اگر میخواهی سفر کنی تو شایسته ی بهترین سفرها هستی . اگر قصد شروع یک تجارت را داری ، شایسته ی داشتن کسب و کار پر رونق هستی . اگر خواهان آموختن زبان ایتالیایی و یا راندن یک کرجی روی برکه ای رویایی هستی ، بدان که سزاوار و شایسته ی انجام همه ی این کارهایی . اگر همیشه دوست داشتی که یک موسیقی دان ، دانشمند ، تاجر ، مخترع و یا بازیگر شوی ، این به دان معنی است که تو به راستی شایسته ی داشتن چنین عناوینی هستی ، چون لیاقتش را داری .

دانلود کتاب قدرت

هر روز صبح ، بعد از عبور از دنیای خواب ، وقتی که چشم می گپشایی باید سرشار از شور و هیجان باشی . زیرا میدانی که این روز آکنده از رویدادهای بزرگ و زیبا خواهد بود . تو شایسته ی آنی که همیشه خندان و لبریز از سرخوشی و سرزندگی باشی . تو سزاوار آنی که در هر لحظه از زندگی احساس امنیت و قدرت کنی . تو سزاوار آنی که احساس خوبی در مورد خودت داشته باشی و بدانی که وجودی بیش از اندازه با ارزش داری . چه بسا چالش ها و مشکلاتی در زندگی پیش آید ، اما باید بگویم که تو شایسته ی مواجهه با این سختی ها هم هستی . زیرا رویارویی با مصائب زندگی موجب رشد و بالندگی تو می شود . تو شایسته ی یافتن راه هایی هستی که عاقبت موجب چیرگی بر چالش ها و مشکلات می شوند . تو سزاوار پیروزی هستی . تو شایسته ی شاد بودنی و سرانجام این که تو شایسته ی داشتن یک زندگی شگفت انگیزی . تو برای ستیز و پیکار به دنیا نیامده ای . تو برای سپری کردن عمر با لحظات کوچک و کم فروغ لذت و شادی به دنیا دعوت نشده ای . تو برای شش روز زحمت و کار بی وقفه در هفته و تعطیلاتی گذرا و ناپایدار در آخر هفته به دنیا پا ننهاده ای . تو برای احساس انرژی تحلیل رفته و خستگی ملال آور در پایان هر روز خلق نشده ای . تو برای سختی کشیدن زاده نشده ای . هدف زندگی تو چیست ؟ تو شایسته ی تجربه کردن زندگی به بهترین شکل ممکن هستی و باید هرچه میخواهی داشته باشی و در آنِ واحد غرق در شادی ، سرمستی ، سلامتی ، سرزندگی و هیجان و عشق باشی ، زیرا که زندگی شگفت انگیز یعنی همین .

دانلود کتاب قدرت

داشتن یک زندگی پر از کامیابی با هر شغل و سمتی که دوست داری ، انجام هر کاری که به آن علاقه مند و در اختیار داشتن چیزهایی که در رویا آرزوهایشان کرده ای همه و همه ، بسی نزدیک تر از آن چیزی است که تو تصور میکنی . زیرا نیروی هر آنچه می خواهی درون تو است . درونِ خودِ تو .

در هستی نیرویی جریان دارد که بر کائنات و بر جهان نفوذ دارد و بر آن حکم می راند و تو قسمتی از این نیرو هستی . در این کتاب شما را برای رسیدن به یک زندگی شگفت انگیز راهنمایی میکنم . با خواندن این کتاب حقایقی باور نکردنی پیرامون خودتان ، زندگیتان و جهان اطرافتان کشف خواهید کرد . زندگی از آنچه تصور می کنید بسیار ساده تر است . شما با آگاهی از شیوه ی حرکت زندگی و نیروی عظیمی که در درون خویشتن دارید ، جادوی زندگی را تجربه خواهید کرد و زندگی شگفت انگیزی که وعده دادم را تصاحب خواهید نمود .

دانلود کتاب قدرت

مشخصات کتاب:

نام نرم افزار: دانلود کتاب قدرت نوشته روندا برن

نوع فایل:exe ویندوزی

حجم فایل:.36.1 مگا بایت

تهیه و تنظیم:تیم این اپلای

منبع: http://inapply.com

نویسنده: استفان کاوی

قیمت نرم افزار: 3000 تومان

نحوه خرید:خرید آنلاین و دانلود کتاب همان لحظه

دانلود کتاب قدرت نوشته روندا برنمحصولات مشابه
برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید